icqICQ: 283166723
tel+420 774 417 714
foto prodejce
Aleš Malý
Vlčkovice 20
Hradec Králové
503 27

ÚVODEM

Elektronický (elektrický) neviditelný plot DOGtrace™ d–fence

Skoro každý pes má rád svého páníčka a každý páníček má rád svého pejska. Určitě se každý majitel svého miláčka setkal s jeho neposlušností, kolikrát se stane, že se pejsek stane cestovatelem a tulákem po blízkém okolí vašeho domu a není mu ani překážkou žádné oplocení vašeho domku, nebo když se rozhodne stát zahradníkem a přesazuje Vám květiny a stromky zrovna tam, kde se Vám to nehodí a situace, když si zamiluje plavání ve vašem bazénu a vy zrovna nebudete přítomni na zahradě a nebudete ho moci okřiknou se stává velmi často a pomoc při těchto problémech Vám může elektronický neviditelný plot DOGtrace™ d–fence, který je tvořený vysílacím generátorem, anténním drátem a obojkem, elektronický neviditelný plot Vám pomůže omezit rozběh Vašeho psa, vytvořit „zakázané zóny“, aniž by pes přišel o svobodu pohybu a páníček o nervy.

Možný způsob instalace neviditelného plotu

Elektrický plot DOGtrace™ d–fence se aktivuje samočinně při přiblížení psa k této zóně. Režim práce, t.j. vzdálenost od hranice zóny a způsob korekce, je možné jednoduchým způsobem nastavit. Korekcí se rozumí zvukový signál nebo elektrický impuls. Elektronické systémy generátoru a obojku využívají moderní technologii na bázi jednočipových mikroprocesorů. Zařízení je vhodné pro jakýkoliv typ terénu, lze jej velmi snadno nainstalovat pomocí běžného nářadí. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti obojku je možné jej použít i pro rasy psů s malým vzrůstem. Obojek je kompaktní a vodě odolný. Počet psů, vybavených obojky v rámci jednoho vysílacího generátoru, není omezen.

Obrázek

Výhody neviditelného plotu d-fence:

Elektronické ploty DOGtrace™ d–fence nabízíme ve dvou variantách d–fence 101 (instalace 100-300 m) a d–fence 1001 (instalace 300-1200 m).

Obsah dodávky elektronického neviditelného plotu DOGtrace™ d–fence

Volitelné příslušenství

„Váš pejsek se pouze naučí, kam smí jít a kde je to již pro něho zakázané a může mít volnost po celé vaší zahradě.“

Ukázky instalace

Ohraničení celé zahrady a bazénuOhraničení jen přední strany
dfencedfence
Ohraničení části zahrady, pes může volně procházet i do druhé části a to po obou stranách domuOhraničení celé zahrady kromě příjezdové brány. V těchto místech se drát vyvede nad bránu nebo zakope do země a tím se přijímač obojku dostane mimo vysílaný signál z drátu.
dfencedfence
obalVešekré zboží máme skladem, expedujeme v den objednání.
peniGarance vrácení, výměny zboží do 14 dní.
naraZáruční a pozáručnín servis na zboží zakoupené u nás.
další výhody

Elektronické ploty